ASUS Vivobook S14 S435 Duyuruldu

Vivobook S14 S435, Intel EVO sertifikası sayesinde üst seviye kullanıcı deneyimi sunuyor. Çoklu görevler ve ağır işlemlerle sorunsuz bir halde başa çıkabilen S14, düşük güç tüketimi, yüksek veri aktarım hızı ve kuvvetli rabıta performansıyla iş yükünü hafifletmeyi vadediyor.

ASUS Vivobook S14 S435 Duyuruldu

ASUS, Vivobook S14’ü kullanıcılarıyla buluşturdu. WiFi Master teknolojisi, en yeni Intel® işlemcileri, Iris® Xe grafik kartı ve WiFi 6 ile hayat kabul eden VivoBook S14, 1.3 kilo ağırlığı ve 15.9 mm inceliği ile tüy kadar hafifçe.

14 inç, dört tarafı çerçevesiz NanoEdge ekrana sahip olan Vivobook S14, %90 ekran-gövde oranıyla fazlaca geniş ve sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Hızlı şarj özelliğiyle hiç bir yerde yarı yolda bırakmayan Vivobook S14, 67 Wh gücündeki 17 saatlik pil ömrü ile kesintisiz üretkenliği garanti ediyor. Konforlu bir yazma için tam boy aydınlatmalı klavyeye haiz olan cihazda, tek dokunuşla celse açmayı sağlayan yerleşik parmak izi sensörü de bulunuyor. Kolay ve hızlı veri girişine olanak tanıdıkları olan NumberPad 2.0 teknolojisini de kullanan cihaz, yaşamı kolaylaştıracak pek fazlaca inovatif özelliğe sahip.

ASUS Vivobook S14 S435

Intel Evo ile daha güçlü, daha hızlı

Intel Evo sertifikasına sahip VivoBook S14, 14 inçlik hafifçe gövdesinin içine yüksek performanslı bir sistem sığdırıyor. Çoklu görevlerin üstesinden rahatlıkla gelebilecek şekilde tasarlanan S14, 16 GB bellek, Intel Core işlemcileri, Intel Optan Bellek H10 ve Intel Iris X grafikleriyle oyundan görüntü ve video düzenlemeye kadar her türlü görevde kesintisiz performans sunuyor. Aynı zamanda PCIe SSD depolamaya sahip olan aygıt, daha az güç tüketimiyle daha hızlı bir veri aktarımına olanak sağlıyor.

Yüzde 40’a kadar artan performans

Serinin son üyesi VivoBook S14, Akıllı Performans Teknolojisi’ni (AIPT) de destekliyor. Cihaz, harika soğutma amacıyla daha da geliştirilen 8 mm’lik sıcaklık borusu ve yeni fan kanatları “IceBlades” yardımıyla sistem sıcaklığının hızla dışarı atılmasını sağlıyor. Ultra bereketli tasarımıyla güç tasarrufu sağlayan AIPT, aerodinamik IceBlades fan tasarımının yanı sıra beş ila dokuz içinde akıllı sensörve 65 watt güç kaynağıyla birleştirilmiş ASUS’a hususi algoritmalar kullanıyor. Akıllı Performans Teknolojisi; performans, dengeli ve fısıltı olmak üzere 3 ayrı modda kullanılabiliyor.

Performans modu, öteki bilgisayarlara kıyasla yüzde 40’a kadar performans artışı sağlarken, dengeli modda yüzde 30 performans artışı elde edilebiliyor. AIPT sayesinde dizüstü bilgisayar, güç seviyesini ve performansını optimum ölçüde koruyarak bütün gün sessiz ve serin bir şekilde çalışabiliyor.

Dünya ile daha hızlı bağlantı

Vivobook S14, daha süratli büyük dosya aktarımları, hızlı yanıt veren çevrimiçi oyunlar ve en akıcı görüntülü sohbetler için süper yüksek ağ hızları sunan Intel WiFi 6 (802.11ax) ile donatıldı. Aynı zamanda ASUS WiFi Master teknolojisi ile geliştirilen aygıt, ortamdaki çekim gücü en yüksek ve en güvenli WiFi kaynağına otomatik bağlanabilme özelliğine sahip. ASUS WiFi SmartConnect teknolojisini kullanan Vivobook S14, dünyanın neresinde olursa olsun, en iyi WiFi sinyaline ve tüm mobil erişim noktalarına bağlanarak iş akışlarını sorunsuz hale getiriyor.

ASUS Vivobook S14 S435

Daha sessiz ve daha verimli iş toplantıları mümkün

Vivobook S14, uzaktan emek verme ve video konferanslardaki artışla beraber ASUS’un en iyi iletişim deneyimini sağlamak için hususi geliştirdiği ASUS AI Gürültü Engelleme Teknolojisi’ni kullanıyor. ClearVoice Hoparlör, arka plandaki istenmeyen gürültüleri insan konuşmasından ayırt ederek filtreleyebiliyor. MyASUS uygulamasındaki ClearVoice Mic özelliği ortam gürültüsünü filtrelerken, çoklu sunucu modu muhtelif yönlerden ve mesafelerden gelen insan seslerini tanıyarak tümünü aynı seviyeye getirebiliyor. Böylelikle konferanslar ve iş toplantıları daha eğlenceli ve verimli hale geliyor.