God of War Ragnarok Fragmanı Ortaya Çıktı

God Of War’dan Sevindiren Haber Geldi

2018’de gösterilen God of War oyununun devamı olan God of War: Ragnarok‘un fragmanı PlayStation Showcase etkinliğinde yayınlandı. Fragmanda Kratos ve Atreus‘un yanı sıra karakterlerimizin dövüşeceği düşmanlar da oyuncularla paylaşıldı.

PlayStation Showcase etkinliğinde yayınlanan fragmana göre oyun kaldığı yerden devam ediyor. Ayrıca fragman oyunun ana düşmanları olan Thor ve Freya‘ya bir ilk bakış sunuyor.

Etkinlikte açıklandığı üzere, Thor’un bu hali, çoğu insanın Marvel Evreninden tanıdığı ve alıştığı Thor’dan çok farklı olacak. Thor, Chris Hemsworth‘ün canlandırdığı halindense İskandinav mitlerinde anlatıldığı gibi iriyarı ve hedonist olacak.

 

İlk oyundan birkaç sene sonrasında geçecek olan Ragnarok, Atreus‘un mirasının sırrını ve Ragnarok’un Midgard‘a gelmesine yol açacak olan Fimbulwinter‘ı mevzu alacak.

Santa Monica Studios, fragmanda Kratos’un yeni taarruz kabiliyetlerini ve Atreus’un yeni Runic Summon‘ını oyuncularla paylaştı. Oyuncular ek olarak orijinal God of War‘da yayınlanan altı diyarın aksine Ragnarok’ta dokuz diyarı ziyaret edecekler. Bu diyarlara Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard eklenecek.

 

Yorumlar