PUBG: BATTLEGROUNDS 13.2 Güncellemesi Yayınlandı

pubg-battlegrounds-13-2-guncellemesi

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 13.2 çıktı

Bir yandan yeni mobil oyunu olan PUBG New State için ikinci alfa testlerini tamamlayan oyunun yapımcısı ve dağıtıcısı Krafton, bir diğer yandan da PUBG : Battlegrounds için yeni güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. 8 Eylül tarihinde PC için ve 16 Eylül tarihinde ise konsollar için yayınlanacak olan PUBG : Battlegrounds 13.2 güncellemesi, oyuna Güney Kore’den ilham alınan Taego haritasına yeni güncellemeler, yeni oyun içi silahın yanında daha fazlasını getiriyor.

Survivor Pass’lerde altı hafta devam eden ama bu defa sekiz hafta boyunca sürecek olan en yeni Survivor Pass: CRAZY NIGHT’ı tanıtıyor. Yama ayrıca oyuncuların gözdesi P90 HMS silahını Yardım Paketlerine ekliyor ve Güney Kore’de geçen Taego haritasına yeni bir araç, oynanış sistemi, tabanca ve hava durumu modellemeleri getiriyor.

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 13.2’nin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

pubg-battlegrounds-13-guncellemesi

Survivor Pass: CRAZY NIGHT: Oyunun geliştiricileri PUBG Studios, hizmet süresini altı haftadan sekiz haftaya uzatarak Survivor Pass sisteminde değişimler yaptı.2 Kasım evveliyatına(PDT) kadar oyuncular 50 düzen süresince ilerledikçe, Kaçak Mal Kuponu, İsim Künyesi ve Sprey dahil olmak üzere muhtelif ödüller kazanabilirler.

Yeni Silah – P90 HMS: 13.2 Güncellemesinden itibaren oyuncuların istek ettiği P90 HMS, tüm haritalarda Yardım Paketleri vesilesiyle sunulacak. P90, emsalsiz Tommy Gun’dan bu yana ilk Yardım Paketi HMS’dir ve uzun menzilli çarpışmalarda etkili olmasını sağlayan benzersiz 5,7mm kuvvetli mühimmatıyla yüklenmiş olarak gelir.

Taego Haritasında Güncellemeler: Güney Kore’de yer edinen bu popüler 8×8 harita sadece bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bir takım düzenlemeler de getirecek:

Yeni Araç – Porter: Hyundai kamyonet Taego’ya özeldir ve dört yolcu kapasitelidir. Porter, Taego’daki UAZ aracının yerini alıyor.

Yeni Özellik – Bagaj Sistemi: Bu sistemle oyuncular harita süresince yanlarına alacakları sınırı olan sayıda eşyayı saklamak için Porter aracındaki bagajı kullanabilirler. Yine de dikkatli olun, araç yok edilirse bütün eşyalar kaybolacaktır.

Yeni Silah – Mavi Alan Bombası: Bu fırlatılabilir eşya, maksimum 10 metre yarıçaplı yuvarlak bir Mavi Alan oluşturur ve saniyede 10 hasar verir. Stratejik oyuncular, bunu düşmanları binalardan çıkarma amacıyla kullanabilecekler.

Yeni Hava Durumu Seçenekleri: 13.2’den başlayarak, “Gün batımı” ve “Bulutlu” hava durumu seçenekleri Taego’ya rastgele uygulanarak haritaya benzeri olmayan bir görünüm ve his verecek.

Serbest Mod Tanıtımı: Oyuna yeni başlayanlar veya daha az gergin bir ortamda ısınmak isteyenler için 13.2 Güncellemesi, oyuna Serbest Mod ekleyecektir. Oyuncular tek başına veya bir ekiple, günde üç adede kadar Serbest Mod maçı oynayabilir ve XP ödülleri, BP ödülleri kazanabilir ve Pass ile Etkinlik Görevlerini tamamlayabilir. Serbest mod ancak Erangel’de geçerlidir.

Anasayfaya Dönmek Ve Diğer İçerikleri Görmek İçin Tıklayın