VALORANT Masters Berlin İlk Gün Karşılaşma Sonuçları

VCT_M3_BERLIN_Article_Banner_05052021

VALORANT Masters : Berlin etkinliğinde ilk günü geride bıraktı

VALORANT oyuncularının merakla beklediği VALORANT Masters : Berlin etkinliğinde ilk günü geride bıraktı. Karşılaşmalar şöyleki sonuçlandı.

VALORANT severlerinin merakla beklediği VALORANT Masters: Berlin etkinliği 10 Eylül Cuma günü saat 16:00’da ACEND – SuperMassive Blaze karşılaşması ile başlamıştı. Oynanan üç karşılaşmanın da sona ermesi ile birlikte etkinlikte ilk gün sonlandı.

EMEA bölgesinde iki takımın mücadelesini gördüğümüz ilk günde temsilcimiz olan SuperMassive Blaze üç maçlık serinin ilk haritası olan Bind’da 13-5, ikinci harita Ascent’te de 13-9’luk bir skor ile mağlup olarak seriyi 2-0 yitirdi. SuperMassive Blaze’in bu mağlubiyetin peşinden toparlaması ve etkinlikte iyi sonuçlar alması en büyük temennimiz.

valorant-master-berlin

Etkinliğin ikinci karşılaşmasında ise Kore bölgesi ekiplerinde F4Q ve bir öteki EMEA bölgesi temsilcisi olan G2 Esports yüz yüze geldi. Serinin ilk karşılaşmasını Ascent haritasında kazanarak öne geçen G2, ikinci harita Bind’da Koreli rakibine yenik oldu ve seride konum 1-1 oldu. Serinin kazananının belli olacağı üçüncü maç için ise Haven haritası seçildi. Üçüncü karşılaşmada da rekabet tam gaz devam etse de G2 Esports ekibi bir adım önde götürmüş olduğu karşılaşmada galibiyete ulaştı ve seriyi 2-1’lik bir skor ile kazanmayı bildi.

Etkinliğin ilk gününün son mücadelesi ise saat 22:00’da başladı. Brezilya temsilcisi Havan Liberty ile Kuzey Amerika’lı 100 Thieves ilk karşılaşmalarını Ascent haritasında oynadı. Rakibi karşısında oldukca yoğun bir baskı kuran 100 Thieves, 13-3’lük bir skor ile galibiyete ulaştı. Serinin ikinci haritası Icebox’ta ise Havan Liberty rakibine karşı koymaya çalışsa da, aynı baskın oyun devam etti ve 100 Thieves 13-6’lık bir skor ile hem karşılaşmayı hem de seriyi kazanmıştır.

VALORANT Masters: Berlin Toplu Sonuçlar
ACEND 2-0 SuperMassive Blaze
F4Q 1-2 G2 Esports
Havan Liberty 0-2 100 Thieves

Anasayfaya Dönmek Ve Diğer İçerikleri Görmek İçin Tıklayın